Stacja do płukania klimatyzacji Flush AC 5000

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 5 067,00 zł 5067.00
Cena netto: 4 119,51 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Werther
Kod produktu: Flush AC 5000

Opis

Stacja do płukania klimatyzacji Werther AC5000 umożliwia oczyszczenie układu klimatyzacji ze starego oleju i oraz mechanicznych produktów zużycia sprężarki i uszczelek. Wykonanie płukania układu jest niezbędne po zatarciu się sprężarki lub po znacznym jej zużyciu i należy do czynności konserwatorskich. W starszych układach intensywność schładzania spada wskutek upośledzenia wymiany ciepła przez przylepione osady na wewnętrznych powierzchniach skraplacza i parownika. Płukanie układu za pomocą stacji FLUSH pozwala uzyskać fabryczną czystość i przywrócenie parametrów założonych przez konstruktorów.

CHARAKTERYSTYKA

zasilanie pochodzi z silnika pneumatycznego, nie ma żadnych elementów iskrzących stąd urządzenie jest całkowicie bezpieczne w pracy z rozpuszczalnikami.

efekt oczyszczania jest wzmacniany przez dodatkową energię pulsacji ciśnienia pęcherzyków gazowych, w ten sposób zużyty olej oraz zanieczyszczenia wewnątrz instalacji zostają szybko oderwane i całkowicie usunięte.

w obiegu zostaje wymuszony przepływ detergentu, który rozpuszcza i zabiera wszelkie zanieczyszczenia wewnątrz przewodów kapilarnych skraplacza i parownika.

zastosowano podwójne filtry o dokładności 1 um i 5 um przy okazji przepływu detergentu pod ciśnieniem łatwo wykrywalne i lokalizowane są nieszczelności układu.

czyszczenie instalacji klimatyzatora zaliczane jest do zabiegów konserwacyjnych, okres użytkowania sprężarki ulega wydłużeniu oraz wzrasta efektywność chłodzenia.

automatyczna praca usprawnia i upraszcza proces.

istnieje wiele różnych innych zastosowań urządzenia. liczba płukań jest nieograniczona.

DANE TECHNICZNE

Pojemność zbiornika: 2 l

Pojemność płukanych komponentów: do 5 l

Zasilanie: sprężone powietrze lub azot

Ciśnienie: 3,5÷7 bar

Wymiary: 430×600×1200

Masa: 36 kg


Więcej informacji na temat klimatyzacji <--(kliknij)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl